WSPÓŁPRACA

Lacquer-maniacs to blog, który powstał w listopadzie 2011 roku z pasji do lakierów do paznokci. Z czasem obszar działalności bloga rozszerz...
Lacquer-maniacs to blog, który powstał w listopadzie 2011 roku z pasji do lakierów do paznokci. Z czasem obszar działalności bloga rozszerzył się o szeroko pojętą pielęgnację oraz tzw. kolorówkę. 
Jest to miejsce, gdzie zamiłowanie do kosmetyków spotyka się z jednoczesnym zdrowym spojrzeniem na ich zakup oraz stosowanie. 
Wychodzę z założenia, że blogi o tematyce beauty to nie tylko piękno zewnętrzne, ale także wewnętrzne, stąd nie stronię od tekstów na temat książek, filmów, podróży czy też zdrowia.

Masz pytania? Chcesz nawiązać współpracę?

Napisz proszę na lacquermaniacs@gmail.com
Na wszystkie maile odpowiadam w przeciągu maksymalnie 72h.

Dlaczego warto nawiązać ze mną współpracę?


Ponieważ zależy mi na trójstronnym zadowoleniu - zarówno kontrahenta, czytelnika jak i mnie samej, co motywuje mnie do stworzenia jak najbardziej przystępnego, ale też ciekawego i cieszącego oko tekstu. Współpraca z klientem w branży, w której pracuję, nauczyła mnie, że warto współpracować i szukać wspólnego rozwiązania, ponieważ wówczas uzyskamy najlepsze efekty.


Dostępne przykładowe formy współpracy

Poniżej opisuję kilka ze sposobów kooperacji, których z radością się podejmę. Niemniej każdą propozycję rozważę indywidualnie:

  • recenzje produktów
  • posty sponsorowane
  • relacje z eventów
  • konkursy dla czytelników bloga
  • kampanie reklamowe związane z narzędziami social media, w których istnieje Lacquer-maniacs

i wiele innych.


Instagram

Lacquer-maniacs dostępny jest również na Instagramie, który przyznam szczerze stał się jednym z moich ulubionych miejsc w sieci. I tak, przebił Facebooka ;)


Facebook

"Gdy nie ma na Fejsie, to się nie liczy", możemy usłyszeć wielokrotnie. Lacquer-maniacs ma więc swój własny fan page, na którym pojawiają się treści nie tylko związane z postami ukazującymi się na blogu.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz