Blog lacquer-maniacs w formie... Aplikacji mobilnej!

Cześć! Ten post miał się pojawić już daaawno, ale osoby obserwujące moje poczynania w blogosferze same wiedzą jak w ostatnich miesiącach moje blogowanie wyglądało. Teraz powoli próbuję wrócić na bloga, ale zanim dobrze się tu zadomowię i wpadnę w wir pisania, trochę to zapewne zajmie :) Ale do sedna!



W dzisiejszym świecie coraz częściej widzimy ludzi pochylonych nad... Nie, nie książkami. Nad smartphonami. Kilka lat temu przeczytałam gdzieś, że obecnie telefony komórkowe są dla większości ludzi jak druga prawa ręka. Nie wiem jak to jest w Waszym przypadku, ale w moim to stwierdzenie całkowicie się sprawdza. Telefonu używam nie tylko do komunikowania się z moimi bliskimi czy do załatwiania spraw związanych z życiem codziennym za pomocą połączeń telefonicznych czy smsów, ale smartphone jest także moim notatnikiem, nierzadko zegarkiem, latarką, budzikiem, aparatem fotograficznym, kamerą, nawigacją... Można tak wymieniać bez końca. To w nim znajdują się najpopularniejsze aplikacje społecznościowe, których używam, jak Facebook (a wraz z nim Messenger i Menedżer stron), Instagram, Snapchat, a także Google Analytics, gdzie sprawdzam blogowe statystyki czy też Gmail, dzięki któremu jestem na bieżąco z pocztą. Od niedawna do grona aplikacji znajdujących się w moim telefonie, dołączyła moja własna aplikacja blogowa stworzona przez INFOR IT


Aplikację można ściągnąć na urządzenia z systemami iOS oraz Android (znajduje się zarówno w sklepie AppStore oraz Google Play). Dlatego, jeśli chcecie być na bieżąco z nowościami na moim blogu, których niedługo zapewne będzie więcej i więcej - poniżej podaje linki do sklepów, gdzie możecie ściągnąć moją aplikację.


Będzie mi bardzo miło, jeśli ktoś z Was ściągnie aplikację Lacquer-maniacs blog! I do usłyszenia w kolejnych postach :)


21 komentarzy:

 1. Super sprawa, ale niestety nie na mój telefon :(

  OdpowiedzUsuń
 2. fajny pomysł z tą aplikacją! :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Wow fantastycznie! :) gratuluję Ci wspaniałego pomysłu :) oczywiście zainstaluje :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Ale fajnie! Coś dla stałych czytelników :D Ściągnęłam tą apke na swój telefon :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Aplikacja nie dla mnie, zdecydowanie wolę usiąść wieczorem z herbatką i laptopem i zajrzeć na wszystkie blogi, ale oczywiście rozumiem, że to może być ciekawa opcja :) Świetnie, że Twój blog się tak rozwija :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. dokładnie mam tak samo :)

   Usuń
  2. A to wiadomo, że takie wieczorne przesiadywanie z blogami jest przyjemniejsze :) niestety nie każdy ma na to czas :(

   Usuń