KONKURS Seboradin przeciw wypadaniu włosów

Dziś znów przychodzę do Was z konkursem organizowanym wraz z Seboradinem. Część z Was wyraziła swoje ubolewanie kiedy nie wygrałyście konkursu, stąd macie okazję spróbować swoich sił w nowym :)Zasady konkursu:
- należy odpowiedzieć na pytanie: "Jakie są składniki aktywne Nowości Seboradin - Balsamu Przeciw Wypadaniu Włosów oraz dlaczego gęste i zdrowe włosy są dla Ciebie tak ważne?"
- obserwować mój blog publicznie 

Czas trwania:  od dziś do 29.09.2014 r. do godziny 23.59.

 Nagrody: 
1) nagroda główna - kuracja Seboradin Przeciw Wypadaniu Włosów (szampon, balsam, lotion, maska)
2,3,4) trzy kolejne nagrody - Balsam Seboradin Przeciw Wypadaniu Włosów

POWODZENIA! 

REGULAMIN KONKURSU Z SEBORADIN

§ 1. POSTANOWIENIA OGÓLNE

1. Organizatorem konkursu („Konkurs”) jest firma Five Media Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul.Granowskiej 14, wpisaną do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy Sąd Gospodarczy Wydział Gospodarczy KRS pod numerem KRS 0000411512, NIP: 118-208-35-86, REGON: 146008304 („Organizator”).

2. Five Media Sp. z o. o. organizuje konkurs na zlecenie Inter Fragrance Sp. z.o.o. z siedzibą w Poznaniu przy

3. Fundatorem Nagród w Konkursie jest Producent.

4. Regulamin określa zasady udziału w organizowanym Konkursie i zawiera warunki uczestnictwa, które uczestnik („Uczestnik”) akceptuje w chwili przystąpienia do Konkursu.

5. Przed wzięciem udziału w Konkursie Uczestnik powinien zapoznać się z regulaminem Konkursu..

6. Konkurs trwa od dnia 21.09.2014 r. do dnia 29.09.2014 r. („Czas trwania Konkursu”).

7. Przedmiotem Konkursu jest wyłonienie na zasadach określonych Regulaminem laureatów Nagród spośród tych Uczestników Konkursu, którzy:

1) w Czasie Trwania Konkursu dokonają prawidłowego zgłoszenia konkursowego poprzez napisanie

komentarza w którym odpowiadają na pytanie jakie są składniki aktywne Nowości Seboradin - Balsamu Przeciw Wypadaniu Włosów oraz dlaczego gęste i zdrowe włosy są dla Ciebie takie ważne?

2) będą spełniać wszelkie wymagania przewidziane w Regulaminie Konkursu;

1. W Konkursie mogą Uczestniczyć osoby fizyczne, konsumenci w rozumieniu art. 22[1] kodeksu cywilnego, wyłącznie w wieku od 13-tego roku życia, mające stałe miejsce zamieszkania na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej, które: (i) są pełnoletnie i posiadają pełną zdolność do czynności prawnych lub (ii) ukończyły 13 lat i/lub posiadają ograniczoną zdolność do czynności prawnych i uzyskały zgodę przedstawiciela ustawowego na swój udział w Konkursie.

2. Z uczestnictwa w Konkursie wyłączeni są członkowie organów oraz pracownicy Organizatora, pracownicy Zleceniodawcy, oraz członkowie najbliższych rodzin tych osób. Przez najbliższych członków rodziny rozumie się: wstępnych, zstępnych, rodzeństwo, małżonków, rodziców małżonków i osoby pozostające w

3. W Konkursie nie mogą brać udziału osoby prawne i jednostki organizacyjne nieposiadające osobowości

4. Przystąpienie do Konkursu jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody Uczestnika na wykorzystanie jego/jej wizerunku (wraz z imieniem i nazwiskiem, jeżeli Producent uzna to za stosowne) przez Producenta bez odpłatności do celów promocji marki Blue Dragon.

5. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za funkcjonowanie sieci, za pośrednictwem których Uczestnicy

6. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za nieprawidłowości powstałe w wyniku zakłóceń sieci teleinformatycznych, treści przesyłane w Zgłoszeniu, indywidualne ustawienia urządzeń, za pomocą których Uczestnik wysyła Zgłoszenie oraz sposoby ich konfiguracji, a także ustawienia występujące u operatorów sieci, za pośrednictwem których są wysyłane Zgłoszenia.

7. Każdy Uczestnik, który poda się za inną osobę lub poda fałszywe dane osobowe (w tym wizerunek), zostanie zdyskwalifikowany z Konkursu.

8. Nieprzestrzeganie lub niedopełnienie postanowień Regulaminu będzie skutkowało dyskwalifikacją danego

9. Dany Uczestnik może dokonać Zgłoszenia do Konkursu wyłącznie jeden raz. Kolejne zgłoszenie tego samego Uczestnika do Konkursu nie będzie brane pod uwagę.

§ 2. WARUNKI UCZESTNICTWA W KONKURSIE

§ 3. NAGRODY

• 1 x kuracja Seboradin
Przeciw Wypadaniu Włosów (szampon, balsam, lotion, maska)
• 3 x
Balsam Seboradin Przeciw Wypadaniu Włosów
2. Laureatom nie przysługuje prawo wymiany Nagród na gotówkę ani nagrodę innego rodzaju. Laureatom nie przysługuje prawo przeniesienia prawa do uzyskania nagrody na osoby trzecie.

1. Celem Konkursu jest wyłonienie tych Uczestników Konkursu, których uzasadnienia przedstawione w komentarzach zostaną ocenione przez Jury jako najbardziej oryginalne.

2. Jury wyłoni 1 laureata Konkursu, który otrzymają nagrodę główną

3. Kolejne 2 nagrody przypadną kolejnym osobom z najbardziej oryginalnymi zgłoszeniami.

4. Jednemu Uczestnikowi Konkursu może zostać przyznana tylko jedna Nagroda.

§ 4. ZASADY I PRZEBIEG KONKURSU

§ 5. DANE OSOBOWE

1. Przetwarzanie danych osobowych odbywać się będzie na zasadach przewidzianych ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych wydaną przez Sejm Rzeczypospolitej Polskiej (Dz. U. z 2002 r. Nr 101 poz. 926 z późn. zm.).

2. Administratorem danych osobowych udostępnianych przez Uczestników Konkursu będzie Organizator. Dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celach związanych przedmiotowo z Konkursem, tj. w celach związanych z organizacją i przeprowadzeniem Konkursu.

3. Podanie danych osobowych ma charakter dobrowolny, lecz niezbędny do wydania nagrody. Osobom udostępniającym dane osobowe przysługuje prawo dostępu do takich danych, ich poprawiania oraz żądania

§ 6. POSTANOWIENIA KOŃCOWE

1. Regulamin Konkursu jest do wglądu na Stronie Konkursu.

2. Konkurs nie jest grą losową, loterią fantową, zakładem wzajemnym ani loterią promocyjną, których wynik zależy od przypadku (przeprowadzenie losowania) w rozumieniu art. 2 ustawy z dnia 19 listopada 2009 r. o

3. W kwestiach nieuregulowanych niniejszym Regulaminem stosuje się przepisy Kodeksu cywilnego i inne

4. Spory odnoszące się i wynikające z Konkursu będą rozwiązywane przez sąd powszechny właściwy miejscowo siedzibie Organizatora.

5. Organizator zastrzega sobie prawo do odwołania Konkursu w każdym czasie.

3. Organizator zastrzega sobie prawo do zmiany zasad Konkursu nawet w trakcie jego trwania, o ile zmiany te nie wpłyną na pogorszenie warunków uczestnictwa w Konkursie. Informacja o zmianach będzie umieszczona na Stronie Konkursu. Zmiany wchodzą w życie z dniem ich ogłoszenia na Stronie Konkursu.

41 komentarzy:

 1. Składniki aktywne to :wyciąg z nasturcji,wyciąg z palmy sabałowej,wyciąg z arniki,wyciąg z rukwi wodnej,wyciąg z bluszcza,wyciąg z cytryny,wyciąg z nagietka,wyciąg z jasnoty,wyciąg z rozmarynu,wyciąg z karczocha,wyciąg z szałwii oraz olej arganowy.

  Zdrowe i gęste włosy są dla mnie ważne bo włosy są symbolem kobiecości. Bardzo dobrze byłoby gdyby były zdrowe, mocne i gęste. Takie włosy to marzenie każdej kobiety :)
  Obserwuję blog jako : Pauloszka

  OdpowiedzUsuń
 2. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To naprawdę nie w porządku, że kradniesz odpowiedzi innej osoby (z konkursu u mnie) i podpisujesz się pod nimi. Naprawdę tak trudno wymyślić coś swojego? U mnie komentarz usunięty, ale tak myślałam, że pojawi się gdzie indziej. Przykre :)

   Usuń
  2. Marto, dlaczego twierdzisz, że ta wypowiedź jest skopiowana? Masz na to jakieś dowody? I czemu usunelas komentarz?

   Usuń
  3. Mam, nie ja usunęłam komentarz a jego "autorka" po tym, jak napisała ten sam komentarz u mnie w konkursie. Usunęła dlatego, że jego prawdziwa autorka zwróciła jej uwagę, cytuję: "Przepraszam, ale wykorzystałaś w połowie własnej odpowiedzi moją autorską wypowiedź którą SAMA stworzyłam i to słowo w słowo, kopiuj - wklej - nie fair! Spójrz, jest kilka wierszy wyżej!" U siebie nie robiłam problemu z tego, to tylko konkurs, ale jak widzę, że ta sama osoba próbuje oszukiwać w innym miejscu to już jest mocno nie fair, dlatego napisałam ten komentarz wyżej, żebyś o tym wiedziała, bo to jednak nie jest autorska odpowiedź :) Wystarczy spojrzeć u mnie w komentarzach pod konkursem na odpowiedź Ka Gie z 19 września, czyli wcześniej :)

   Co więcej, gdy teraz wyszukałam sobie inne fragmenty wypowiedzi z komentarza elka ela to widzę, że jej odpowiedź jest po prostu zlepkiem odpowiedzi innych dziewczyn z mojego bloga :( możesz sama zobaczyć. Oczywiście to Twoja sprawa czy uznasz taką odpowiedź, ale chciałam tylko, żebyś wiedziała :)

   Usuń
  4. Dziękuję Marta, przejrze sobie komentarze u Ciebie i weźmiemy z Seboradinem wszystko pod uwagę :)

   Usuń
  5. Marta, faktycznie jest ściągnięte i jest to zlepek wypowiedzi dziewczyn. Nie będziemy niestety brać pod uwagę tego komentarza.

   elka ela, tak trudno coś samemu wymyśleć??

   Usuń
  6. O matko.. ludzie koniec świata tyle sie stało...!ha ha

   Usuń
  7. Dziwi mnie Twoja postawa, elka ela...

   Usuń
  8. Ok kochanie usun moj wpis i bedzie ok dobrze?

   Usuń
  9. Po pierwsze nie jestem Twoim "kochaniem", więc proszę się tak do mnie nie zwracać. Po drugie, niech zostanie - i tak już nie będziemy go brać pod uwagę.

   Usuń
  10. Przepraszam ale jestes jak moja 23 letnia corka tak podobna .Powodzenia dziewczyny!

   Usuń
 3. Odpowiedzi:
  1. Aktywne składniki balsamu przeciw wypadaniu włosów Seboradin to wyciąg z nasturcji, wyciąg z palmy sabałowej, wyciąg z arniki, wyciąg z rukwi wodnej, wyciąg z bluszcza, wyciąg z cytryny, wyciąg z nagietka, wyciąg z jasnoty, wyciąg z rozmarynu, wyciąg z karczocha, wyciąg z szałwii oraz olej arganowy.
  2. Dlaczego gęste i zdrowe włosy są dla mnie tak ważne? Od lat borykam się z niską samooceną i brakiem pewności siebie. Zaczęło się to z początkiem okresu dojrzewania. Spoglądając w lustro, widziałam tylko wady - małe oczy, trądzik, duży nos, odstające uszy, przetłuszczające się włosy i wiele, wiele innych. Zawsze czułam się gorsza od innych, mniej atrakcyjna, mniej warta. Wstydziłam się poznawać nowych ludzi, wydawało mi się, że podczas rozmowy przyglądają mi się i widzą wszystko to, co skrupulatnie staram się ukrywać. Któregoś dnia koleżanki w szkole powiedziały mi: "Ale ładnie błyszczą Ci się włosy! Masz je takie zdrowe!". Po przyjściu do domu przyjrzałam się i pomyślałam - "faktycznie!". Pogrzebałam troszkę w internecie, zaczęłam próbować domowe maseczki, kupiłam odżywkę do włosów oraz delikatny szampon i przepadłam... Każdego dnia przeglądałam blogi z rozdziawioną buzią pochłaniając wiedzę jak gąbka i wykorzystując ją do pielęgnacji moich włosów. Oczywiście nie trzeba było długo czekać na efekty - nie minęło wiele czasu, a zaczęły się sypać komplementy. Włosy stały się moim atutem, dodają mi pewności siebie i są moją wizytówką. Często myślę: "Okey, nie mam długich i gęstych rzęs, czy długich nóg jak moja koleżanka, ale mam zadbane i ładne włosy!". Zrozumiałam, że każda kobieta jest wyjątkowa na swój sposób - nie tylko błękitne oczy jak u lalki, płaski brzuszek czy gładka, promienna cera sprawiają, że wyglądamy ładnie, często wystarczą zadbanie dłonie lub włosy, błysk w oku albo szczery uśmiech oraz przede wszystkim to, jak myślimy o sobie. :) Dbanie o włosy stało się moim hobby. Każdego dnia staram się je ulepszać.

  pozdrawiam, Patiszonek :)
  kurczak5000@gmail.com

  OdpowiedzUsuń
 4. W składzie Balsamu Przeciw Wypadaniu Włosów Seboradin występują składniki aktywne pochodzenia roślinnego. Są nimi konkretnie: wyciąg z nasturcji- bogaty w siarkę. która hamuje wypadanie włosów, wyciąg z palmy sabałowej, który pomaga w walce z łysieniem, wyciąg z arniki o szerokim spektrum działania, do którego zalicza się między innymi pielęgnacja skóry głowy, wyciąg z rukwi wodnej będący przeciwutleniaczem, który zapobiega też wypadaniu włosów, wyciąg z bluszczu, ułatwiający wnikanie w głąb skóry innych dobroczynnych składników, wyciąg z cytryny, czyli kolejny przeciwutleniacz w tym składzie, który wzmacnia włosy i nadaje im piękny, zdrowy połysk, wyciąg z nagietka, który między innymi przywraca włosom witalność, wyciąg z jasnoty wzmacniającej włosy, wyciąg z rozmarynu wzmacniający cebulki włosów i poprawiający krążenie, wyciąg z karczocha, który powstrzymuje włosy przed wypadaniem, wyciąg z szałwii, która również zapobiega wypadaniu włosów i olej arganowy, który wzmacnia, odżywia i przywraca blask zniszczonym włosom.
  A gęste i zdrowe włosy byłyby dla mnie bardzo ważne, gdybym miała możliwość ich posiadania. Wtedy namiętnie dbałabym o nie i fundowała bomby witaminowo-odżywcze, aby ich blask mógł śmiało zniewalać wszystkich osobników płci męskiej. Na tę chwilę marzę skrycie o gęstych (przeciwnie niż moich), zdrowych (niezniszczonych ciągłym farbowaniem i prostowaniem, odwdzięczających się wypadaniem) włosach, które są dla mnie niezwykłym symbolem kobiecości.

  OdpowiedzUsuń
 5. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 6. Składniki aktywne balsamu Seboradin to: wyciąg z nasturcji, wyciąg z palmy sabałowej, wyciąg z arniki, wyciąg z rukwi wodnej, wyciąg z bluszcza, wyciąg z cytryny, wyciąg z nagietka, wyciąg z jasnoty, wyciąg z rozmarynu, wyciąg z karczocha, wyciąg z szałwii, olej arganowy.

  Dzięki bogactwu tych wszystkich składników kuracja Przeciw Wypadaniu Włosów jest wprost stworzony dla moich włosów. Dużo stresów, mało snu niestety w jakimś stopniu wpłynęły na ich kondycję. Stały się nadmiernie wypadające, gdzie ja tam i moje włosy dookoła.. Nigdy nie miałam takiego problemu, bo mam swojego rodzaju bzika na punkcie włosów. Zawsze staram się je odżywiać, dbać o nie, bo bardzo grzeszę prostownicą, gdyż jest mi towarzyszką prawie przy codziennym układaniu włosów. Zdrowe i gęste włosy dają mi wiele pewności siebie. Tak jak inni obwieszają się łańcuszkami, bransoletkami, czy kolczykami, tak ja włosy uważam za największy dodatek. Dlatego zależy mi, aby przyciągały wzrok, na mojej głowie, a nie na podłodze, dywanie, czy w wannie.
  noemi74@interia.pl

  OdpowiedzUsuń
 7. Składniki aktywne balsamu: wyciąg z nasturcji, palmy sabałowej, arniki, rukwi wodnej, bluszcza, cytryny, nagietka, jasnoty, rozmarynu, karczocha, szałwii oraz olej arganowy.

  Gęste i zdrowe włosy są dla mnie tak ważne, bo zwyczajnie dodają pewności siebie. A przynajmniej tak mi się wydaje... Dawno temu nosiłam krótkie włosy, często zmieniałam cięcia i czułam się świetnie! Pielęgnacja była nieskomplikowana i szybka. Aktualnie mam je długie, więc czuję się bardziej kobieco, ale oprócz długości nabawiłam się też problemów: wypadanie, rozdwajanie końcówek, łamanie się w połowie długości... Mimo dbania o nie, wyglądają słabo, więc pewna siebie czuję się tylko wtedy, gdy mam koka - no, ale wtedy z kolei nie widać imponującej długości... Marzę o tym, żeby pozbyć się problemów i móc w końcu zadbać o podkreślanie ich naturalnego piękna

  OdpowiedzUsuń
 8. Składniki aktywne :wyciąg z nasturcji,wyciąg z palmy sabałowej,wyciąg z arniki,wyciąg z rukwi wodnej,wyciąg z bluszcza,wyciąg z cytryny,wyciąg z nagietka,wyciąg z jasnoty,wyciąg z rozmarynu,wyciąg z karczocha,wyciąg z szałwii oraz olej arganowy

  Dlaczego gęste i zdrowe włosy są dla mnie bardzo ważne szczególnie teraz, ponieważ za kilka miesięcy jest długo wyczekiwana przeze mnie studniówka i chcę, żeby moje włosy były w ten dzień przepiękne ;) Chcę żeby wyglądały zdrowo, ładnie i żeby były jak najdłuższe. Ostatnio strasznie powiększyło się u mnie wypadanie włosów i już nie wiem jak sobie mam z tym poradzić. Wiadomo, żeby mieć piękne, zdrowe i gęste włosy w ten wyjątkowy dzień muszę zacząć porządnie dbać o włosy już teraz żeby potem zobaczyć efekty ;)

  OdpowiedzUsuń
 9. 1 Składniki aktywne balsamu to wyciąg z nasturcji,wyciąg z palmy sabałowej, z arniki, wyciąg z rukwi wodnej, wyciąg z bluszcza i z cytryny,wyciąg z nagietka, z jasnoty, wyciąg z rozmarynu oraz wyciąg z karczocha i z szałwii oraz olej arganowy.
  2 Geste i zdrowe wlosy sa dla mnie bardzo ważne, chyba jak dla każdej kobiety. Kazda z nas da o to by były piękne i zadbane . Także:
  " Seboradin niech wkrótce przybywa,
  z każdym jego muśnięciem włosów niech przybywa.

  2 obserwuje jako : Cztery Pory
  3 mail : porycztery@gmail.com

  OdpowiedzUsuń
 10. 1 Składniki aktywne balsamu to wyciąg z nasturcji,wyciąg z palmy sabałowej, z arniki, wyciąg z rukwi wodnej, wyciąg z bluszcza i z cytryny,wyciąg z nagietka, z jasnoty, wyciąg z rozmarynu oraz wyciąg z karczocha i z szałwii oraz olej arganowy.
  2 Gęste i zdrowe wlosy sa dla mnie naprawdę ważne ponieważ…tak naprawdę nigdy takich nie miałam ;/ Mam bardzo mało cienkich wlosow. Nawet koka nie potrafie zrobić bo wychodzi palemka haha. O produktach Seboradin wiele czytałam na forach czy tam blogach. Biore udział w konkursie bo może to jest wlasnie to na co czekaja moje wlosy. Może Seboradin pomoze mi z moim problemem i moje wlosy będą geste i zdrowe. Przeciez to naprawdę, tak jak pisza moje poprzedniczki wizytowka każdej kobiety Geste wlosy dodaja moim zdaniem pewności siebie,poczucia wartości, kobieta czuje się piekna. A ja? Z tymi trzema włosami na krzyz czuje się niepewnie. Pracuje w miejscu w którym mam staly kontakt z ludzmi, zwłaszcza z przedstawcielami plci przeciwnej. Gdy patrza na mnie, mam nadzieje ze patrza na moje przeswiety na glowie. Naprawde mam z tym problem. Zawssze zazdroszczę kobietom z prostymi zebami, pięknym uśmiechem i pięknymi włosami. Żeby wyprostowalam aparatem, teraz kolej spelnic drugie marzenie i pomoc moim włosom i sobie, by poczuc się lepiej i pewniej:)
  2 obserwuje jako SemiSweetLychee
  3 semisweetlychee@gmail.com

  OdpowiedzUsuń
 11. 1 Składniki aktywne balsamu to wyciąg z nasturcji,wyciąg z palmy sabałowej, z arniki, wyciąg z rukwi wodnej, wyciąg z bluszcza i z cytryny,wyciąg z nagietka, z jasnoty, wyciąg z rozmarynu oraz wyciąg z karczocha i z szałwii oraz olej arganowy.
  2. Włosy to istotny atrybut urody, szczególnie kobiecej. Każda kobieta pragnie, by jej włosy były zdrowe, lśniące i pełne blasku.Także i ja :)Chcę dzięki nim wyglądać pięknie, emanować kobiecością i przyciągać spojrzenia innych :)
  obserwuję jako Katarzyna Wierzba
  kaja350@vp.pl

  OdpowiedzUsuń
 12. Składniki aktywne balsamu to wyciąg z nasturcji,wyciąg z palmy sabałowej, z arniki, wyciąg z rukwi wodnej, wyciąg z bluszcza i z cytryny,wyciąg z nagietka, z jasnoty, wyciąg z rozmarynu oraz wyciąg z karczocha i z szałwii oraz olej arganowy.

  2 Mój tato zawsze mowi ze „prawdziwa” kobieta powinna mieć zadbane włsy, piękne buty i paznokcie. Z tymi dwoma ostatnimi nie mam problemu. Paznokcie to moja ozdoba. Zawsze sa piękne, długie i zadbane. Buty? Jestem totalna zakupoholiczką! Mam bzika na punkcie eleganckich butów! Dbam o niej jak o własne dziecko xD Problem niestety jest z włosami. Choruje-od jakiegoś roku- na lojotokowe zapalenie skory. W te wakacje miał miejsce kolejny rzut choroby, mam nadzieje ze już ostatni To tak jakby przeszedł jakiś huragan po mojej glowie, serio. Wlosy przezyly szok. Sporo z nich wypadlo bo jeśli chora jest skora glowy to i wlosy niechca rosnąć. Wiele razy plakalam patrząc w lustro, widzac jak moja czupryna z dnia na dzien jest rzadsza.W sierpniu skonczylam aplikować leki sterydowe i powoli, małymi kroczkami wlosy odrastają:) Przez to ze moje wlosy sa rzadkie i slabe mam kompleksy. Rzadko gdziekolwiek wychodzę, no bo jak się uczesać żeby nie było widać lysiny? Geste i zdrowe wlosy to moje marzenie! Bardzo bym chciała spelnic wszystkie trzy warunki z powiedzenia mojego ojca.
  maciowakszw@gmail.com

  obserwuje jeko kasia nowak

  OdpowiedzUsuń
 13. Aktywne składniki balsamu Seboradin Przeciw Wypadaniu Włosów to w szczególności : wyciąg z nasturcji, wyciąg z palmy sabałowej, wyciąg z arniki, wyciąg z rukwi wodnej, wyciąg z bluszcza, wyciąg z cytryny, wyciąg z nagietka, wyciąg z jasnoty, wyciąg z rozmarynu, wyciąg z karczocha, wyciąg z szałwii, oraz olejek arganowy.

  Gęste i zdrowe włosy są dla mnie bardzo ważne, bo takich nie posiadam. Jeszcze rok temu cieszyłam się pięknymi, długimi kosmykami sięgającymi do połowy pleców. Były zdrowe i piękne. Pomijając mankamenty mojej figury, czy choćby za długi nos, włosy zawsze stanowiły dla mnie powód do dumy. Dodawały mi pewności siebie, czułam się atrakcyjniejsza i kobieca. Nigdy w życiu nie miałam krótkich włosów - zawsze długie włosy były dla mnie ważne. Niestety na początku tego roku spadła na mnie okropna choroba, przez którą do dziś zmagam się z wypadaniem włosów. Nie potrafię tego powstrzymać żadnymi środkami..a moje włosy? Nie ma ich już praktycznie wcale :( Fakt : nowe odrastają ... ale ile to lat trzeba, żeby zaczęły prezentować się w miarę dobrze i "zapełniać" widoczne ubytki. Włosy sięgają teraz ledwo za ramiona, musiałam je wyrównać :( Za każdym razem ciężko to znoszę. Wypadanie włosów jest bardzo przykrym stanem fizycznym i psychicznym. Szczególnie źle znoszą go kobiety. Od lat włosy uchodzą za atrybut piękna,atrakcyjności i kobiecości. Stąd,gdy tracimy włosy, może pojawić się u nas nawet depresja... Wielokrotnie płakałam z tego powodu, nie chciałam przebywać wśród ludzi..którzy ciągle dopytywali "Co zrobiłaś z włosami?". Powoli godzę się z myślami,że trzeba czasu i cierpliwości... Powoli wracam do normy. Włosy bardzo powoli, ale też dają oznaki małej współpracy. Liczę na produkty Seboradin przeciw wypadaniu włosów - bo Seboradin według mnie to jedna z lepszych firm dermokosmetycznych dostępnych w Polsce, a ich produkty już kiedyś pomogły mi (seria regeneracyjna) w walce o zdrowe, piękne włosy.

  OdpowiedzUsuń
 14. obserwuje jako Paulina
  mail: paulinessm@gmail.com

  1 )Składniki aktywne balsamu to wyciąg z nasturcji,wyciąg z palmy sabałowej, z arniki, wyciąg z rukwi wodnej, wyciąg z bluszcza i z cytryny,wyciąg z nagietka, z jasnoty, wyciąg z rozmarynu oraz wyciąg z karczocha i z szałwii oraz olej arganowy.

  2) Geste i zdrowe wlosy sa dla mnie ważne pozniewaz dodaja mi pewności siebie. Czuje się lepiej i bardziej komfortowo majac piękne i zadbane wlosy. Dwa lata temu zachorowałam, zaczely wypadac mi wlosy…została 1/3 tego co mam, nie było co zlapac w kucyk. Pamietam jak się wtedy czułam. Chociaz niby mam ladna figure-tak uwazaja koleżanki :P czułam ze czegos mi brakuje i z zazdroscia patrzyłam na posiadaczki gestych i pięknych wlosow. Na dzień dzisiejszy jest o niebo lepiej, wlosy odrosły. Wszystko dzięki Seboradinowi! Uzywalam cala serie- wtedy daje najlepsze efekty. Do dzisiaj mi towarzyszy. Jednakze fak tiz zaczelam studia i mój budżet nieco się zmniejszyl pozwalam sobie tylko na szampon, ale i tak, jest poprawa. Wrocilam w posiadanie gestych i prawie-zdrowych wlosow. Niestety ostatnio znowu zaczely wypadac i już się boje ze będzie znowu to samo, a drugi raz tego nie przezyje chyba…Nie wiem czy wszystkoie kobiety tak maja, ale dla mnie wlosy to cos więcej niż wytwor naskórka. Dodaja pewności siebie. DZieki nim mogę czuc się piekna i zadowolona.

  OdpowiedzUsuń
 15. Obserwuję jako: anioleek89

  1) Składniki aktywne balsamu są następujące: wyciąg z nasturcji, wyciąg z palmy sabałowej, wyciąg z arniki, wyciąg z rukwi wodnej, wyciąg z bluszcza, wyciąg z cytryny, wyciąg z nagietka, wyciąg z jasnoty, wyciąg z rozmarynu, wyciąg z karczocha, wyciąg z szałwii, olej arganowy

  2) Włosy są najważniejszym atrybutem naszego wyglądu
  i za nic w świecie nie zmienię tego światopoglądu.
  Jeśli są zdrowe, gęste i zadbane,
  to są przez wszystkich podziwiane.
  Niestety od dawna z nadmiernym wypadaniem włosów się borykam
  i coraz więcej ich na swej szczotce i dywanie spotykam.
  Są również bardzo przesuszone
  i promieniami słonecznymi mocno zmęczone.
  Dawniej były gęste i kręcone,
  A teraz? Przerzedzone i objętości pozbawione.
  Wierzę, że ta kuracja je zregeneruje
  oraz przed nadmiernym zniszczeniem uratuje.
  Myślę, że dzięki gęstym i zdrowym włosom moja samoocena by wzrosła
  i na pewno wiele korzyści przyniosła.
  Bo przecież kobieta jest szczęśliwa
  kiedy czuje się urodziwa :)

  OdpowiedzUsuń
 16. oberwuję jako hair world
  kamilab1993@gmail.com

  SKŁADNIKI AKTYWNE:
  wyciąg z nasturcji,
  wyciąg z palmy sabałowej,
  wyciąg z arniki,
  wyciąg z rukwi wodnej,
  wyciąg z bluszcza
  wyciąg z cytryny,
  wyciąg z nagietka,
  wyciąg z jasnoty,
  wyciąg z rozmarynu,
  wyciąg z karczocha,
  wyciąg z szałwii,
  olej arganowy,

  Gęste i zdrowe włosy są dla mnie bardzo ważne. Włosy to atrybut każdej kobiety. Zawsze miałam długie włosy, aczkolwiek ich świadoma pielęgnacja zaczęła się ok. rok temu. Pielęgnacja wcale nie musi być czasochłonna i trudna, wystarczy naprawdę niewiele aby włosy stały się naszą wizytówką. W pełni zdrowe, ładne włosy dodałyby mi jeszcze większej pewności siebie. Dbanie o nie sprawia mi dużą frajdę, uwielbiam także dzielić się opiniami, wymieniać spostrzeżeniami. Mimo wielu pochwał dalej walczę o satysfakcjonującą dla mnie długość. Ostatnio także borykam się z wypadaniem włosów. Nie wiem co się z nimi dzieje, ale widok dużej ilości włosów na szczotce, dywanie naprawdę mnie przeraża. Słyszałam wiele pozytywnych opinii o tej serii, szczególnie marzy mi się wypróbowanie szamponu. Nie ukrywam, że bardzo bym chciała wprowadzić serię tych kosmetyków do mojej pielęgnacji. Gęste, zdrowe włosy dodałyby mi energii, sprawiłyby uśmiech na mojej twarzy.

  OdpowiedzUsuń
 17. Witam : chciałam zrezygnować z udziału w konkursie, ponieważ udało mi się wygrać pełną kurację na innym blogu. Proszę nie wliczać mojej odpowiedzi. Pozdrawiam serdecznie i życzę powodzenia dziewczynom!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Witaj! Dziękuję Ci bardzo za informację - to bardzo uczciwe z Twojej strony :) Zatem miłych testów!

   Usuń