Szczęśliwego Nowego Roku!

Dziś Sylwester...
I zarazem koniec 2012 roku. Zrobiłyście jakieś postanowienia? Szczerze mówiąc ja nie robię ich już od dobrych kilku lat. Stwierdziłam, że i tak ich nie wypełniam, albo o nich zapominam, więc wolę robić postanowienia na bieżąco.
Jaki będzie ten 2013 rok? Jestem naprawdę bardzo ciekawa. Podsumowując ten, który właśnie mija, spotkało mnie trochę trudnych momentów. Mimo wszystko nie żałuję, bo teraz wydaje mi się, że nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło. Zmieniłam się. Także dzięki blogowi. Dzięki Waszym blogom.
Sylwester to dla mnie czas refleksji. Nie będę ich tu uzewnętrzniała, ale ciekawa jestem czy i dla Was ta Sylwestrowa Noc jest pewnym przełomem? Znam kilka osób, które traktują ten dzień jak każdy inny. Mi za każdym razem jak odchodzi stary rok jest smutno. Że minęły pewne chwile, osoby, zdarzenia, które już nie powrócą i trzeba iść do przodu. Ku nowemu.

Z tego miejsca, chciałabym Wam życzyć na Nowy Rok wytrwałości w postanowieniach, które zrobiłyście. Zdrowia, szczęścia, miłości. Zgody. Oraz oczywiście tym z Was, które posiadają blogi - dalszego rozwoju.

Do zobaczenia w Nowym, 2013 Roku! I szampańskiej zabawy!

S.


12 komentarzy:

 1. Wszystkiego co najlepsze w nowym roku :*

  OdpowiedzUsuń
 2. Szczęśliwego Nowego Roku! Oby spełnił wszystkie marzenia: i te wypowiadane głośno i te, o których tylko myślimy :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Ja również życzę Ci wszystkiego co najlepsze w tym Nowym Roku, niech spełnią się wszystkie twoje marzenia i plany****

  OdpowiedzUsuń
 4. Szczęśliwego Nowego Roku! Niech od jutra wszystko idzie po Twojej myśli ;)

  OdpowiedzUsuń
 5. nawzajem Szczęśliwego Nowego Roku! ;*

  Zapraszam do mnie :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Uśmiechu, sukcesów, szczęśliwych chwil :)!

  OdpowiedzUsuń
 7. Wszystkiego dobrego w nowym roku , powodzenia z prowadzeniem bloga w 2013 ;))

  zapraszam :
  http://letmeloveyou1.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 8. Szczęśliwego Nowego Roku :)

  OdpowiedzUsuń
 9. Ja powiem Ci, że lepiej mi podpasowały produkty, które dostałam we wcześniejszej akcji testowania... Co do masek - miałam jedną i miałam wrażenie, że totalnie nic nie robiła z moimi włosami, chociaż nie zrażam się i powiedziałam sobie, że wypróbuję jeszcze inny rodzaj, w końcu musi coś w tym być, że tyle osób je chwali :D

  OdpowiedzUsuń
 10. I nowy rok, a ja dalej nie mg się przyzwyczaić :)

  OdpowiedzUsuń